• jún

• 1.6.- MDD- žiaci 1. i 2. stupňa si mohli prezrieť zaujímavú chemickú shoow v telocvični školy. Oslava MDD pokračovala v peknom počasí v prírode, kde mali učitelia pre deti pripravené množstvo hier, súťaží, opekačku...

2.6.- absolvovali žiaci 3. a 4. ročníku besedu s policajtkou zameranú na dopravnú výchovu. Utvrdili si tak poznatky z Detského dopravného ihriska vo Vrbovom.

3.6.- bol pre druhostupniarov pripravený výchovný koncert pod názvom "Kam kráčaš"zameraný na medziľudské vzťahy.

4.6.- získala v celoštátnom kole výtvarnej súťaže Vesmír očami detí 2. miesto  štvrtáčka Sára Fančovičová

12.6.- sa uskutočnil v našej školskej telocvični volejbalový turnaj Midivoleycool. Vo finále Trnavského a Bratislavského kraja naše volejbalistky zvíťazili a postúpili do celoštátneho kola tejto súťaže, ktoré sa konalo 24.6. v Bratislave.

18.6.- sa v spolupráci s Obecnou knižnicou a páno Sirotom uskutočnil už tradičný Čitateľský maratón. Žiaci 1. i 2. stupňa čítali cez hodiny, prestávky i po vyučovaní.

18.-19.6. našu školu reprezentovali v celoštátnej súťaži Na bicykli bezpečne v Liptovskom Mikuláši žiaci: Samuel Silný, Vanesa Slamková, Sára Tomášková a Matúš Tomaškovič. Aj keď sa im nepodarilo umiestniť na popredných miestach, získali cenné skúsenosti, ktoré môžu zužitkovať v budúcom roku.

25.6.- posledné dni v škole oživilo vystúpenie finalistky Superstar Pavlíny Ištvancovej, ktorá sa predstavila žiakom na výchovnom koncerte Doktror zdravie.

30.6.- sme sa rozlúčili s deviatakmi, pani učiteľkami Holickou a Kainovou, vyhodnotili sme naše celoročné úsilie, odmenili tých najlepších a rozdali vysvedčenie.