• máj

• 5.5. v okresnom kole súťaže Slávik Slovenska obsadila 3. miesto Renátka Blahová.

10.5. sme sa zapojili do programu na oslavu Dňa matiek, ktorý pre mamičky organizovala kultúrna komisia. Vystúpili žiaci prvého

ročníka a tiež žiaci, ktorí navštevujú hudobný a dramatický odbor ZUŠ

12.5. v krajskom kole biologickej olympiády v kategórii E- zoológia vyhral pre našu školu pekné 2. miesto Marián Krajčovič.

14.5. sa uskutočnilo okresné kolo súťaže Na bicykli bezpečne, kde naše družstvo (Sára Tomášková, Vanesa Slamková, Matúš

Tomaškovič a Samo Silný) získalo 3. miesto

14.5. sa darilo našim žiakom aj v okresnom kole biologickej olympiády- kat. D, kde v praktickej časti  Adam Lopatka získal

1. miesto, Matúš Malec 3. miesto. Úspešné boli aj Petronela Lišková (5.-7.miesto) a Klára Gondová  (6. miesto v projektovej

časti)

14.5. sa uskutočnilo aj okresné kolo branno-športovej súťaže Mladý záchranár, na ktorej Petra Polakovičová, Valika Sobotová,

Martin Mikuš a Martin Kováč vybojovali 3. miesto.

27.5. naši žiaci (Samo Silný, Matúš Tomaškovič, Sára Tomášková a Vanesa Slamková) reprezentovali okres na krajskom kole

súťaže Na bicykli bezpečne, kde získali 1. miesto a postup do  celoslovenského kola. Matúš Tomaškovič získal ocenenie

aj ako najlepší jednotlivec a žiaci tiež vyhrali aj vo výtvarnej časti tejto súťaže.

V termíne od 26.5. -8. 6. sa uskutočnili školské výlety, ktoré žiaci absolvovali takto: