• november

• 7.11.-našu školu v okresnom kole šachu reprezentovali  Lucia Jančovičová (9.B), ktorá získala 3. miesto a Petra Jančovičová (6.A) -obsadila 2. miesto.

10.11.-kolektív učiteľov a priaznivcov kultúry navštívili Divadlo Jána Palárika v Trnave a prezreli si predstavenie Vrátila sa raz v noci.

12.11. -uspela naša žiačka Nina Malovcová zo 7.B v celoslovenskej  súťaži Literárny Lučenec, kde získala 3. miesto v kategórii próza so svojim príspevkom "Ťažký život jednej žiackej knižky". Úryvok z jej práce bol uverejnený v Zborníku ocenených prác 8. ročníka tejto celoslovenskej súťaže.

18.11. absolvovali deviataci besedu s pracovníkmi policajného zboru zameranú na prevenciu obchodovania s ľuďmi a žiaci 5. a 6. ročníka mali besedu s tematikou šikanovania a prevencie drogových závislostí.

19.11.-dva tímy reprezentovali našu školu vo vedomostnej súťaži "Ľudovít Štúr a jeho doba" Siedmaci Adam Lopatka, Petronela Lišková a Viktória Vidová vybojovali 3. miesto a ôsmaci Natália Bubáková, Vanesa Ševčovičová a Marek Kováč získali 1. miesto.

25.11. -sa uskutočnilo školské kolo olympiády slovenského jazyka, ktorej sa zúčastnilo deväť ôsmakov a deviatakov. Výsledky súťaže sú nasledovné:

1. miesto -                      Jančovičová Lucia -9.B

2. miesto -                      Bubáková Natália -8.A

3. miesto -                      Baránková Adriana - 9.A

25.11 - v okresnej súťaži v streľbe zo vzduchovky obsadili naši žiaci Damián Bukovský, Samuel Vrábel a Jakub Lukáčik 3. miesto.

27.11.- V súťaži MidiCool Volley získali naše žiačky Sobotová Valéria, Rechtoríková Karin, Polakovičová Petra, Grauzová Ivana, Masáriková Simona, Žažová Sabína, Pásztorová Tamara, Magnusová Nikola, Kimmerlingová Lea, Fančovičová Janka pre našu školu 1. a 2. miesto.