• Apríl 2012

• 3.4.- sa začal plavecký výcvik pre žiakov 3. ročníka. Hodiny plávania absolvujú 5 krát v bazéne hotela Magnólia v Piešťanoch.

3.4.- v krajskom kole dejepisnej olympiády obsadil David Kimmerling 7. miesto.

3.4.- žiaci 1. stupňa mali možnosť prezrieť si divadelné predstavenie s prvkami cirkusu pod názvom Obor Albert a jeho cirkusové                               dobrodružstvá, žiaci 2. stupňa zasa hiphopový koncert s prvkami muzikálu Príbeh Benjamína Weisa o hľadaní pozitívnych                                     hodnôt vo svete drog, alkoholu, cigariet.

4.4.- žiaci celej školy postupne absolvovali environmentálnu prednášku o separovaní odpadu

12.4.- žiaci prvého a druhého stupňa  si pozreli vystúpenie ruských artistov

12. a 13.4. - V súťaži Malý futbal nás reprezentovali mladší žiaci - Benedikovič D., Holec P., Brichta E., Gajdy M., Hečko O., Kyselica D., Drinko S. Obsadili 5. miesto. 5. miesto získali aj dievčatá: Lukačovičová D., Gacková V., Biskorovajná K., Janechová S., Rechtoríková K, Rothová D., Cibulková A., ktoré reprezentovali školu v Malom futbale dievčat.

19.4.- V okresnom kole biologickej olympiády v odbore zoológia úspešne reprezentovali školu deviatačky Veronika Gacková, ktorá získala 1. miesto a Veronika Pavlovičová -obsadila 2. miesto. Obidve postúpili do krajského kola.

19.4.- Žiaci deviateho ročníka mali možnosť si pozrieť na Novej scéne v Bratislave muzikál Boy band s hitmi najpopulárnejších skupín ako Westlife, Thake That a Backstreet Boys.

24.4. - Pri príležitosti Dňa Zeme sa žiaci deviateho ročníka podieľali na brigáde s cieľom vyčistiť prírodu v oblasti "Ščeklíny", kde vyzbierali odpad v množstve 0,5 tony.

25.4.- prebiehala súťaž Malý futbal starších žiakov. Za našu školu sa ho zúčastnili Reško A. Jarábik J., Janech Š., Balun D., Zemko D., Brisuda M., Kalaš P., ktorí získali pekné 2. miesto.

28.4.- sa v Chtelnici uskutočnil už XXVII. ročník Behu oslobodenia Chtelnice, ktorého sa zúčastnili aj naši žiaci s nasledujúcimi výsledkami: