• Apríl

• 4.4. -našu školu reprezentoval v krajskom kole dejepisnej olympiády v Senici David Kimmerling (9.A), ktorý sa umiestnil na 6. mieste.

10.4.- sa žiaci 1. stupňa stretli s Frankenštajnom, Múmiou, Zombim a Drakulom vo filmovej animovanej rozprávke "Hotel Transylvánia", ktorú si prezreli v Kine Fontána v Piešťanoch.

16.4.- boli v obvodnom kole biologickej olympiády (kategória E) úspešní N. Bubáková (6.A), ktorá získala 2. miesto v odbore botanika a M. Krajčovič (7.A), ktorý získal tiež 2. miesto ale v odbore zoológia

16.4.- sa žiaci 2.-5. ročníka zúčastnili športovej súťaže Kinderiáda. N. Boldišová (4.A) získala 4. miesto  a P. Kohutovičová (3.A) 9. miesto v behu na 60 m, M. Machovič (4.A) získal 8. miesto v hode kriketovou loptičkou.

17.4.- získala v okresnom kole Matematickej olympiády 1. miesto N. Bubáková (6.A)

25.4.-žiaci 8. ročníka absolvovali literárnu exkurziu v Modre, Naháči a na Dobrej Vode. Putovali po stopách Ľ. Štúra, J. Fándlyho a J. Hollého.

26.4.- v súťaži Veľký futbal -dievčatá získali 3. miesto pre školu: S. Janechová, K. Biskorovajná, D. Rothová, S. Horáčková, Kernová, Knoblochová, A. Cibulková, L. Pápayová, V. Vrbová, K. Rechtoríková, Tringelová, Šimnová

27.4.-na XXVIII. ročníku Behu oslobodenia Chtelnice sa úspešne umiestnili aj naši žiaci:

v kategórii 1.-2. ročník (chlapci)- Marek Kováč  2. miesto a Šimon Krajčovič 3. miesto

v kategórii 1.-2. ročník (dievčatá)- Nina Mrázová  2. miesto a Sára Fančovičová 3. miesto

v kategórii 3.-4. ročník (dievčatá)- Bianka Suchá 2. miesto

v kategórii 5.-6. ročník (chlapci)- A. Kunic  2. miesto

v kategórii 7.-9. ročník (chlapci)- Adam Hlúch 2. miesto a Matúš Gajdy 3. miesto

30. 4. vo finále okr. kola súťaže Coca Cola Cup vo futbale získali 4. miesto žaci: Racek S., Benedikovič D. Kyselica D., Bílik D., Kurucz O., Jarábik A., Kimmerling Daniel, Žažo S., Reško R.,  Balún D., Gono Š., Hečko O., Čeliga A.